Ogame Army
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


forum saveza OGame Army
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretražnikPretražnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 AuReUs ReCtoR

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
AuReUs ReCtoR
neuzivljeni
neuzivljeni
AuReUs ReCtoR


Broj postova : 27
Join date : 21.06.2008
Age : 33
Lokacija : Nema mesta u paklu, pa sam se vratio

AuReUs ReCtoR Empty
PostajNaslov: AuReUs ReCtoR   AuReUs ReCtoR Emptyuto lip 24, 2008 12:31 pm

Zovem se Nemanja Stankovic, iz Srbije sam, rodnog grada Zrenjanina, Australijski sam drzavljanin, trenutno zivim u Srbiji. Na ogame.ba sam prvi put zaigrao pre 4 (cetiri) godine u uniju 4. Dva drugara i ja smo tada bili sasvim pocetnici i ucili smo citajuci sa foruma, raznih tutorijala, nakon toga, zaigrao sam sa njima i u uni5, potom su oni presli na .org, ja sam nastavio tradiciju na .ba, uni 8,10,12,13,14 i sada sam ovde i u uni15, uvek sam bio u savezu A.I. (Artificial Intelligence), do sada nisam ni jednom kaznjavan, uvek sam se trudio da koristim odgovarajuci recnik i jezik, rasne i nacionalne prozivke ili bilo sta me nikada nisu zanimale, igrao sam igru kako bih postigao nesto u njoj, i naravno, radi dobre zabave. Na forumu sam registrovan tek prosle godine pocetkom januara, pratim svaka nova pravila, uputstva, obavestenja, ali radije svoje napade, tj. uspone kao i padove objavljujem na forumu saveza. Ne praktikujem da spamujem, za sebe mogu reci da sve sto sam do sada radio, iako je ovo samo igra, smatrao sam veoma ozbiljno. Za sebe mogu reci da imam iskustva u ovoj igri, kao sto sam ne tako davno gore napomenuo, igram ovu igru nekih 4 godine, savladao sam je za nekih godinu dana, smatram da je igracu potrebno vreme igranja, tj. da stekne iskustvo, kako bi postao, ako ne izvrstan, onda makar dobar igrac. Teorija OGame-a nije teska, lako se nauce sva pravila i "fore", ali bitno je koliko je igrac sposoban da to iskoristi u praksi. Imam 17 godina, 27. Avgusta ove godine punim 18, zavrsavam Zrenjaninsku gimnaziju, maturant sam, odlican sam djak. Polagao sam FCE test iz engleskog. Za sebe mogu reci da sam timski igrac, uvek su dve glave bile pametnije od jedne, jel. Konkretno mislim na konsultacije, ne gledam uvek svoj interes, gledam interese cele zajednice, iako se ne moze svima ugoditi, gledam da se izvuce neka situacija u kojoj cemo svi biti koliko-toliko zadovoljni. Kod kuce sam uglavnom ceo dan, za racunarom provodim dosta vremena, posedujem Wireless internet, uvece jedino mogu da izadjem ili odem na fudbal/pice preko dana sa drugarima, uglavnom imam na pretek slobodnog vremena. Volim da radim sa ljudima, druzeljubiv sam, umem da se nasalim. Devojku trenutno nemam, izasao sam iz duze veze. U realnom zivotu, za drugare kao i za poznanike, sam uvek tu, spreman da pomognem i smatram da je velicina coveka, onolika koliko smo spremni da damo. Ne materijalne stvari, nego vise one duhovne. Volim da pomognem i osecam se prijatno kada znam da sam nekome ulepsao dan, da sam mu se nasao kad mu je pomoc bila potrebna, cesto za mene drugari kazu da imam zirafino srce. Iako se nikada nisam istakao po nekoj visokoj poziciji u OGame-u, ali sa ponosom mogu reci da sam bio u top200 u uni8 isto tako u uni23,org sam bio negde medju top200, jer znam da je to bio moj account, da ga nisam preuzeo od nekoga, znam koliko sam noci proveo za racunarom, koliko sam puta sklapao dogovore na msn-u prilikom aksa, koliko sam samo puta bezao iz falangi, koliko je ukupno truda za to potroseno. Ne zelim da me shvatite kao hvalisavca, sve sam samo ne to, hehe. Ako vas zanima jos nesto, budite slobodni i pitajte.

Vas,
AuReUs ReCtoR
[Vrh] Go down
lostman16
Admin
Admin
lostman16


Broj postova : 78
Join date : 02.04.2008
Age : 34

AuReUs ReCtoR Empty
PostajNaslov: Re: AuReUs ReCtoR   AuReUs ReCtoR Emptyuto lip 24, 2008 12:47 pm

Bas si se potrudio Very Happy !!!
Kako ti se to dalo pisati sve??
[Vrh] Go down
AuReUs ReCtoR
neuzivljeni
neuzivljeni
AuReUs ReCtoR


Broj postova : 27
Join date : 21.06.2008
Age : 33
Lokacija : Nema mesta u paklu, pa sam se vratio

AuReUs ReCtoR Empty
PostajNaslov: Re: AuReUs ReCtoR   AuReUs ReCtoR Emptyuto lip 24, 2008 12:52 pm

Jednostavno me ne mrzi Smile Volim da sam aktivan, al' da ne spammam, heh. A i smatram da trebamo znati sa kime igramo, nesto vise o toj osobi pored njenih koordinata Razz
[Vrh] Go down
IBRACADA
Gost




AuReUs ReCtoR Empty
PostajNaslov: kak smo dobri   AuReUs ReCtoR Emptyčet srp 31, 2008 3:04 pm

ljudi sad mo dobri 34 smo na statistikama a bili smo 44 ovo je odlicno [u]
[Vrh] Go down
Sponsored content





AuReUs ReCtoR Empty
PostajNaslov: Re: AuReUs ReCtoR   AuReUs ReCtoR Empty

[Vrh] Go down
 
AuReUs ReCtoR
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Ogame Army :: Općenito :: Članovi-
Forum(o)Bir: